
Дитячий великий ігровий супермаркет (магазин) з кошиком (звук, підсвічування, сканер, продукти) (668-134)
1 424 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 668-134
Чудовий іграшковий набір для дітей, який допоможе відтворити роботи справжнього супермаркету! Включає 60 елементів, серед яких набір продуктів, касовий апарат, сканер, кошик для продуктів тощо. Магазин має легко збірну конструкцію, а покрокова інструкція на пакуванні здатна прискорити процес збірки.
Касовий апарат та сканер мають додаткові звукові та світлові ефекти, які імітують роботу справжніх аналогів. До комплекту також входять банківська картка та грошові банкноти, які допоможуть дітям відчути себе справжнім покупцем та навчитись поводитись з грошима.
Особливості:
- іграшковий набір включає 60 елементів;
- магазин має легко збірну конструкцію;
- робочий простір касира з різними полицями;
- сканер, який відтворює звукові ефекти й світлові сигнали;
- імітація розрахунку карткою;
- продуктовий кошик, який можна наповнити різними товарами;
- сканер працює від 2 батарейок типу ААА (до комплекту не входять);
- касовий апарат працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- розмір магазину у складеному вигляді - 48х41х82 см;
- виконаний з міцного пластику.
Комплектація:
- касовий апарат;
- сканер;
- кошик;
- полиці;
- продукти;
- банківська картка;
- банкноти;
- тематичні наліпки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 424 ₴

