
Стільчик-трансформер для годування 2в1 дитячий розкладний (Color white)
2 195 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Color white
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
Тип: стільчик для годування 2 в 1 (столик + стільчик)
-
Рекомендоване навантаження: до 25 кг, від 6 місяців
-
Спинка: кут нахилу — 96°
-
Підніжка: є
Безпека:
-
2-точкові ремені безпеки
-
ремінь-захист від сповзання
Матеріали та комфорт:
-
Чохол: з ПВХ, миється 🧼Матеріал конструкції: дерево, МДФ, ПВХ
Розміри:
-
Габарити стільчика для годування: 44 × 48 × 90 см
-
Габарити столика: 55 × 48 × 44 см
-
Габарити стільчика: 38 х 35 х 55 см;
-
Розмір стільниці: 45 × 20 см
-
Розмір сидіння: 30,5 × 25 см
-
Висота спинки: 34 см
Коробка:
-
Вага: брутто — 10 кг, нетто — 10,5 кг
-
Розмір коробки: 55 × 45 × 12 см
Стильний та практичний стільчик 2 в 1: зручне місце для годування та окремий столик зі стільчиком для ігор і творчості!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП, пластик |
| Опори стільчика | ніжки |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Колір | Білий |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Вага стільчика | 10.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴




