Повітряний хокей — це чудове проведення часу для всієї родини. Дітям вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення та легку ностальгію про дитинство.
Дитячий повітряний хокей — чудова розвага для дітей. Тепер не потрібно йти в ігрові центи, щоб пограти в повітряний хокей, його можна поставити в будь-якій кімнаті й він не займе багато місця.
Правила гранично прості: шайбу в ворота супротивника загнати більше разів.
У комплекті:
- — ігровий стіл
- - 2 біти
- шайба
- Рекомендований вік — від 3 років.
- Розмір столу: 103-52-в64,5см
- поле 100-49 см
- Розмір коробки: 106-54,5-10,7см
- Матеріал — дерево
- працює від мережі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 645 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 152 ₴


