на складе

Квадрокоптер (дрон) на радіокеруванні (з камерою, підсвіткою, WI-FI, на акумуляторі) (4D-F10)
1 570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4D-F10
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коли душа просить екстриму та нових вражень, варто придивитися до крутого квадрокоптера, який точно переверне уявлення дітей про радіокеровані іграшки. Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту! Насправді захопливе видовище!
Особливості:
- пульт керування 2,4 GHz працює від батарейок
- підсвітка допомагає не втратити іграшку з поля зору в період настання сутінку;
- обладнаний камерою;
- WI-FI
- запасні лопаті
- складаний,
- USB зарядний,
- чехол
Розмір упаковки: 25-18-7,5см
Паковання:Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴

