на складе

Лялькова коляска-трансформер для ляльки металева 2 різновиди Melogo (9672)
1 339 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9672
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель коляски: трансформер
Призначена для дому та вулиці
приємна кольорова гама
Спинка і підніжка коляски регулюються в потрібному положенні
У набір входить:
-коляска;
- сонцезахисний козирьок;
-сумка-переноска;
-ремені безпеки;
корзина для іграшок з текстилю.
Ручка коляски регулюється, прогумована
Висота коляски від ручки до підлоги: 62см
Розмір коляски в розкладеному вигляді: 59x35,5x62см
Розмір коляски в зібраному вигляді: 68x33x49см
Кількість коліс: 4 шт
Діаметр коліс: 14см
колеса неповоротні
Колеса виготовлені з ПУ
Матеріал: метал + тканина
Коляска упакована в коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴

