на складе

Лялькова класична коляска для ляльки (металева) MELOGO (9369/82100)
1 504 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9369/82100
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця лялькова коляска Melogo 9369/82100 нічим не відрізняється від велика дитяча коляски, за винятком розміру. Місткий багажник, складаний капюшон, переносна колиска, ремінці безпеки - все, як у справжньої дитячої коляски, тільки менше!
- Модель коляски: колиска
- Призначена для дому та вулиці
- Приємне забарвлення
До набору входить:
- коляска;
- люлька - переноска;
- сонцезахисний козирок;
- кошик для іграшок із текстилю.
Ручка коляски нерегульована, прогумована
Висота коляски від ручки до підлоги: 54см
Розмір коляски в розкладеному вигляді: 56x30x66см
Розмір коляски в зібраному вигляді: 56x38x49см
Кількість коліс: 4 шт
Діаметр коліс: 15см
Колеса неповоротні
Колеса виготовлені з ПУ
Матеріал: метал + тканина
Коляска упакована в коробку
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴

