
Баскетбольне кільце дитяче на стійці 160см/190см (дитяча гра в баскетбол) (MR 1539)
1 408 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 1539
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баскетбольне кільце MR 1539 — це чудовий подарунок для юного спортсмена, призначений для відпрацювання сили, жорсткості та точності кидків, розвиває реакцію, спритність, увагу, витривалість і координацію рухів.
У наборі є все необхідне, щоб захопити дитину активною та корисною грою — баскетболом. На високій стійці закріплені щит і кільце, також у наборі є м'яч і насос. Усі деталі виготовлені з високоякісних матеріалів, які ніяк не шкодять дитячому здоров'ю, а яскравий дизайн робить набір стильним і привабливим.
Характеристики:
- Матеріал: метал + пластмаса
- Высота стойки: 160см/190см
- Щит пластиковий:43,5-32,5см
- Сітка
- Кільце метал: 25 см
- М'яч
- Насос
- Звук, підсвітка (на батарейці)
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 34-44-10,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408 ₴

