
Дитяча настільна гра повітряний аеро-хокей (працює від батарейок) (2388)
1 667 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2388
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Весела гра для всієї родини! Додайте азарту та духу здорової конкуренції до сімейних вечорів разом із цим компактним аерохокеєм! Аерохокей є динамічною та веселою грою, в якій двоє гравців змагаються на влучність і швидкість реакції. Компактний розмір поля дозволить зручно зберігати гру та швидко діставати тоді, коли захочеться зіграти.
Особливості:
- розмір: 81х37.8х15.9 см;
- аерохокей працює від шести батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- ігрова платформа виконана з деревини;
- розраховано на двох гравців;
- до набору включені шайби для гри.
Розміри / габарити
- Довжина (см):81 см
- Ширина (см):37.8 см
- Висота (см):15.9 см
Розміри паковання:76 см × 8 см × 37 см
Паковання:Коробка
Вік:від 6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Аерохокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Висота | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴

