
Машинка трюкова на радіокеруванні (на пульті та браслеті, роликові колеса, парові ефекти) 2 кольори (YJ 097-1 A)
1 599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YJ 097-1 A
Машинка на радіокеруванні Speed Extreme — це інноваційний позашляховик з ефектною підсвіткою, паровим ефектом і можливістю крутитися на 360°. Працює від 7.4V акумулятора, керується з пульта або за допомогою гравітаційного сенсора на руці. У комплекті заряджання USB, пульт і акумулятор. Масштаб 1:12.
Особливості:
- масштаб: 1:12;
- акумулятор: 7.4V (USB кабель для підзаряджання в комплекті);
— пульт дистанційного керування 2.4 GHz;
- пульт працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не додаються);
- браслет дистанційного керування в комплекті;
- браслет керування працює від батареї, що додається;
- обертається на 360°;
- їде вперед/зворотно;
- повертає ліворуч/праворуч;
- підсвітка;
- підсвітка змінюється під час руху;
- звуки двигуна;
- парогенерація;
- пляшечка для води в комплекті;
- роликові колеса;
— зміна положення корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 599 ₴




