
Велике дитяче паркування-гараж з треком і трасою (5 поверхів, підсвітка, звук, пісні англійською, запускач) (T 935 A)
1 609 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T 935 A
Паркінг-трек — це справжня знахідка для маленьких автолюбителів! Велика багаторівнева парковка поєднує одразу 2 функції: місце для стоянки понад 65 машинок та швидкісний трек-спуск для гонок. Спіральна дорога має механічний запускач та заправну станцію.
Такий ігровий набір допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику та уважність.
Особливості:
- парковка має 5 поверхів;
- дорога опускається на нижчі поверхи одним натисканням кнопки;
- спуск із чотирма трасами оснащений автоматичним запускачем;
- на спіральному треку є механічний запускач;
- заправна станція має звукову імітацію заливання палива;
- виконує пісні англійською;
- має підсвічування;
- 8 металопластикових машинок;
- розмір зібраної парковки-треку 55х72х39 см;
- ефекти заправки працюють від 3-х батарейок АА (не додаються);
- виконано з міцних та безпечних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 720 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 550 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 390 мм |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 609 ₴




