на складе

Ігровий багатофункційний розвивальний дитячий столик-центр (на батарейках) (854)
1 104 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 854
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Столик багатофункційний, містить різноманітні функції для навчання та розвитку малюка
Яскраві фарби та різноманітність ігор не залишать байдужою Вашу дитину та надовго її захоплять.
Особливості
- столик 31-31-в21см,
- музика,
- риболовля (ігрове поле обертається, магнитна, 1 вудка, рибки),
- нагодуй пташку (магнітна),
- рухливі деталі,
- город,
- 2 режими,
- на батарейці,
- в коробці 39-30,5-9,5см
Для функціонування столика необхідні батарейки АА (до комплекту не входять).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴






