на складі

Столик-проєктор — мольберт дитячий 2в1 (столик для малювання з проєктором) рожевий (YM2210-210A)
2 111 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YM2210-210A
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милий дитячий столик із проєктором — обов'язково впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати та створить затишну атмосферу для навчання та творчого процесу.
Ігрові елементи виготовлені з первинної високоякісної пластмаси, які легко збираються і утворюють стійку конструкцію.
Цю модель можна використовувати як столик із проєктор і навчальну магнітну дошки.
Стіл обладнаний знімною настільною лампою, виробленою у формі динозавра та обладнаною проєктором зі змінними дисками.
Особливості моделі:
- Стильний і ергономічний дизайн
- Проєктор
- Великий набір аксесуарів
- 3в1: стіл 65-50-в70 см, мольберт, стільчик
- музика, світло,
- маркери 8 шт.,
- губка,
- слайды (24 картинки),
- альбом,
- на батарейці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 700 мм |
| Виробник | Bamby |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴




