
Самокат 5 в 1 Dino зелений (з батьківською ручкою та бортиком, додаткові колеса, музика, підсвічування платформи)
1 868 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Dino
Самокат 5 в 1 з батьківською ручкою та бортиком для малюка.
Усі колеса світяться.
Діаметр колеса: 12 см - переднє, 10 см - задні.
Ширина коліс: переднього - 4 см, заднього - 5 см.
Матеріал коліс: поліуретан - м'які, безшумні, швидкі та міцні.
Підшипники: надійна ABEC-7.
Матеріал деки: посилений пластик. Самокат витримує 80 кг.
Розмір підставки під ногу: довжина - 32 см, ширина - 14 см.
Регульована висота керма від підлоги: від 50 до 80 см.
Регульована висота руля батьківської ручки: від 60 см до 83 см.
Система повороту самокату: нахил керма.
Бортик знімається
Є підніжка для ніг. Дитина може зручно сидіти.
Є додаткові колеса збоку для стійкості.
ВАЖЛИВО: будь-яку деталь (частину самокату) Ви можете зняти у будь-який момент. Це дуже зручно та практично. Можна використовувати як звичайний триколісний самокат коли дитина підросте
Вантажопідйомність: 80 кг.
Цей самокат можна купити навіть для найменших дітей. Самокат-трасформер. Коли дитина підросте, можна використовувати як звичайний самокат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кількість коліс | 5 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Захисний бортик, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 868 ₴




