на складе

Ходунки дитячі музичні з брязкальцями та підсвіткою, 4 кольори (BW109)
1 904 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BW109
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подаруйте малюку перші кроки з комфортом і радістю разом із ходунками від відомої марки «Baby Walker»! Стильна панель керма з яскравими вогниками та кнопками створює справжню атмосферу водіння, роблячи гру ще цікавішою та захопливою.
Інтерактив:
• Світлові ефекти на кермі привертають увагу малюка.
• Музична панель з приємними мелодіями, що стимулюють рухатися.
• Дзеркала і кнопки для розвитку дрібної моторики та дослідження світу
Особливості:
• 4 стильні кольори: рожевий, зелений, блакитний та сірий.
• Надійна, легка і стабільна конструкція для безпечної ходьби та катання.
• Вбудовані брязкальця для розвитку тактильних відчуттів.
• Легко складаються та розбираються — зручно зберігати і брати з собою.
• Виготовлені з безпечних, довговічних матеріалів.
Розвиток: ходунки підтримують розвиток моторики, координації рухів, сенсорного сприйняття та стимулюють уяву дитини.
Працює від 2 батарейок типу АА(не вхоядть в комплект)
Розміри іграшки: 70х55х60 см.
Інтерактив:
• Світлові ефекти на кермі привертають увагу малюка.
• Музична панель з приємними мелодіями, що стимулюють рухатися.
• Дзеркала і кнопки для розвитку дрібної моторики та дослідження світу
Особливості:
• 4 стильні кольори: рожевий, зелений, блакитний та сірий.
• Надійна, легка і стабільна конструкція для безпечної ходьби та катання.
• Вбудовані брязкальця для розвитку тактильних відчуттів.
• Легко складаються та розбираються — зручно зберігати і брати з собою.
• Виготовлені з безпечних, довговічних матеріалів.
Розвиток: ходунки підтримують розвиток моторики, координації рухів, сенсорного сприйняття та стимулюють уяву дитини.
Працює від 2 батарейок типу АА(не вхоядть в комплект)
Розміри іграшки: 70х55х60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7Toys |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Ігрова панель, Світлові ефекти, Поворотність коліс на 360° |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴










