на складе

Лялькова коляска-трансформер для ляльок 2в1 металева з люлькою Melogo (9662M)
1 886 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9662M
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модель коляски: трансформер
Використовується як прогулянкова коляска і як коляска-люлька.
Відрізняється оригінальним стильним дизайном, привабливим кольором.
Ручка коляски прогумована, регулюється від 40 до 70 см
Розмір коляски д/ш/в -57/37/66 см
Кількість коліс: 4 шт
Діаметр коліс: передні - 16 см, задні - 18 см
Передні колеса подвійні поворотні
Матеріал: метал + тканинна
Колеса виготовлені з ПВХ
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Бежевий |
| Регульована ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886 ₴

