
Квадрокоптер (дрон) на радіокеруванні (з камерою, підсвіткою, складаною, на акумуляторі) (4D-V36)
1 270 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4D-V36
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коли душа просить екстриму та нових вражень, варто придивитися до крутого квадрокоптера, який точно переверне уявлення дітей про радіокеровані іграшки. Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту! Насправді захопливе видовище!
Особливості:
- пульт керування 2,4 GHz працює від батарейок
- підсвітка допомагає не втратити іграшку з поля зору в період настання сутінку;
- обладнаний камерою;
- складаний,
- USB зарядний,
- чехол
Розмір упаковки: 23-17-7 см
Паковання:Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴








