
Квадрокоптер (дрон) на радіокеруванні (з підсвіткою, на акумуляторі) (G4) 2 кольори
1 260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коли душа просить екстриму та нових вражень, варто придивитися до крутого квадрокоптера, який точно переверне уявлення дітей про радіокеровані іграшки. Стильна, швидка та маневрена чотирикрила "пташка" покаже улюблену місцевість із висоти пташиного польоту! Насправді захопливе видовище!
Особливості:
- пульт керування 2,4 GHz працює від батарейок
- підсвітка допомагає не втратити іграшку з поля зору в період настання сутінку;
- додаткові лопаті
- USB зарядний,
Розмір упаковки: 55-37-7,5см
Паковання:Коробка
2 кольори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴

