
Ігровий набір інструментів (дитячий стіл з інструментами, 132 деталі, у валізі) "Верстак" (008-201A)
1 261 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-201A
З таким набором інструментів можна створити свою майстерню та почати свій шлях у дослідженні того, як працюють різні речі, і як їх можна відремонтувати або поліпшити. У цьому наборі молодий інженер знайде стійку з різними маленькими поличками, гачками для того, щоб розмістити всі необхідні інструменти, також є зручний столик, на якому можна змайструвати свої перші вироби та випробувати свої сили у світі технологій. Створення нових ідей або поліпшення старих проєктів займає чимало часу, і щоб ніжки маленького майстра не втомилися, до комплекту додається маленький стілець, за яким можна подумати свої подальші кроки. У наборі можна знайти безліч різних аксесуарів і деталей, у більшості своїх елементів фігурок можна з'єднати між собою за допомогою пластикових болтиків, і щоб робота йшла набагато швидше, додається шурупокрут, який працює від 2 батарейок і може справно виконувати своє призначення
Граючи в таку гру, дитина розвиватиме моторику рук, координацію рухів, зір, логічне та креативне мислення.
Набір майстра — це валіза, майстерня, стільниця для юного майстра.
Особливості:
— 132 елементи
- набір дає змогу зібрати стійку-столик із великою кількістю різних додаткових поличок і маленький стілець до неї;
- до набору додаються різні інструменти, болтики, пляшечки тощо;
- дитина зможе зібрати різні фігурки разом із таким конструктором;
- такий набір розвиватиме моторику рук, координацію рухів, зір, логічне та креативне мислення;
— набір із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
Розмір столу: 58,5-31,5-в81,5см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 100-200 |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Висота | 815 мм |
- Ціна: 1 261 ₴

