
Спортивний автомобіль на радіокеруванні (підсвітка, димові ефекти) (911-711 A)
2 371 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 911-711 A
Хочеш відчути себе власником справжнього електрокару? Цей стильний електромобіль зробить це можливим! Зарядна станція, як у справжніх, підсвітка, пара та потужна батарея — усе виглядає неймовірно реалістично. Ідеальний подарунок для тих, хто обожнює сучасні технології, швидкість і круті перегони!
Особливості:
- розмір машинки: 49х21х15 см;
- підсвічування;
- стильний дизайн у вигляді електромобіля;
- відтворює пару при русі вперед;
- відчиняються дверцята;
- пульт керування працює від 2-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- машинка працює від потужного акумулятора 7.4V, який підзаряджається від зарядної станції, яка повторює зовнішній вигляд зарядної станції для електроавтомобілів;
- рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
- виконано з якісного та безпечного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 2 371 ₴


