
Дитячий боксерський набір (настінний боксерський тренажер-мішень: 7 швидкостей, 6 цілей, звук, світло) MS 4819
1 879 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 4819
Боксерський набір — інтерактивний настінний тренажер-мішень для дому
Захопливий і функціональний тренажер, який стане чудовим вибором для активних ігор і тренувань як для дітей, так і для дорослих. Компактний, яскравий і технологічний, він допомагає розвивати реакцію, швидкість і координацію рухів.
Переваги:
-
6 світних цілей — потрібно швидко реагувати й відбивати по загоряних зонах.
-
7 рівнів швидкості — підлаштовуються під вік і рівень підготовки.
-
Інтерактивний формат — вбудовані музика, світло роблять тренування веселішим.
-
Bluetooth — під'єднуйте музику з телефона та тренуйтеся під улюблені треки.
-
Акумуляторне живлення — зручне заряджання.
-
кріплення на липучках у комплекті — все, що потрібно для старту.
-
Компактні розміри: 39-39-7см
-
Упакований у коробку — чудово підійде як подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип гри | Бокс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 879 ₴

