
Дитячий ігровий автомат (м'які іграшки, монетки, мелодії, підсвітка) (G 229 A)
1 708 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G 229 A
Поринайте в захопливу розвагу разом з ігровим автоматом “Хватайкою”! Таку іграшку можна поставити прямо у себе в кімнаті та гратися з нею досхочу. Вона не тільки підсвічується, але й виконує веселі мелодії, а також має різні призи, у вигляді м’якеньких звіряток та кольорових кульок.
Кидайте монетку та починайте гру. Керуйте важелями, щоб дістати іграшку.
Розвага з такою забавкою сприятиме розвитку моторики, координації рухів та концентрації уваги у дитини.
Особливості:
- кольорове підсвічування;
- виконує безліч веселих мелодій;
- наявна функція регуляції гучності;
- 3 важелі керування, де один пересуває праворуч/ліворуч, другий опускає/підіймає, а третій хапає предмети;
- гра починається після того, як учасник опустить монетку в автомат;
- до іграшкового автомата додається набір м’яких іграшок та півсфер, монетки;
- працює від 5-ти батарейок типу АА 1.5V (не додаються) або від мережі за допомогою USB-кабелю (додається);
- інструкція;
- наліпки;
- розмір автомата 27х24х34см;
- виготовлено з міцних та безпечних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Іграшки-захоплювачі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 340 мм |
- Ціна: 1 708 ₴


