
Дитячий ігровий автомат (м'які іграшки, монетки, мелодії, підсвітка) Ведмедик (666-6 ABC)
1 829 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 666-6 ABC
Закидайте монетку і вперед до гри!
Ігровий автомат — це захоплива розвага для дітей, яка перенесе їх у безтурботний світ веселощів.
Завдяки милим фігуркам всередині, діти зможуть потренувати свою спритність і координацію, намагаючись захопити улюблену іграшку за допомогою маніпулятора.
Подаруйте дитині години розваг з цим чудовим набором!
Особливості:
- підсвічуване табло;
- мелодія;
- беззвучний режим;
- 3 важелі керування, які пересувають руку-хватайку праворуч/ліворуч, опускають/підіймають її та хватають призи;
- до автомата додається набір м’яких іграшок та кульок, імітовані монетки;
- працює від 5-ти батарейок типу АА 1.5V (не додаються) або від мережі (в наборі наявний кабель Type-C);
- розмір автомата 28х22х36см;
- виготовлено з міцних та безпечних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Іграшки-захоплювачі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 1 829 ₴



