
Трейлер-гараж дитячий Літак "Поліція" з транспортом (інерційний, з ефектом пари) (660 А-312)
1 219 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 660 А-312
Літак 660 А-312 із серії “Six-Six-Zero” призначений для перевезення вантажів та транспорту спеціального призначення.
Особливості літака:
- масштаб 1:64;
- інерційний механізм;
- 4 кнопки зі звуковими ефектами;
- парогенератор;
- підсвічування двигунів;
- ручка для перенесення;
- розбірна конструкція.
Модель літака виконана у колірному поєднанні синього та білого кольору з білими написами англійською мовою. Корпус літаючого засобу та вантажний трап розкривається, даючи можливість завантажувати та розвантажувати різні вантажі для перевезення. Також модель обладнана чотирма звуковими кнопками:
- звук зльоту літака;
- звуки роботи техніки;
- сигнал та гудок;
- сирена.
Під час звукових ефектів двигуни підсвічуються синім та зеленим світлом.
Комплектація:
- літак;
- 3 машинки;
- дорожні знаки.
Ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5V типу "АА" - не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 219 ₴

