
Джип всюдихід монстр-трак на радіокеруванні (гумові колеса, швидкість до 36 км/год, підсвічування) (HS 18313)
2 313 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HS 18313
Справжня знахідка для любителів екстремальних перегонів! Джип виконаний у масштабі 1:18. Поєднує в собі стильний агресивний дизайн та потужні технічні характеристики. Машинка має здатність розганятись до 36 км на годину, тож цілком готова до великих перегонів! Протиударний корпус (з можливістю замінити), висока підвіска та потужні гумові колеса - іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди. Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, стрімкі рухи убік. Присутня можливість регулювати швидкість іграшки. Потужний красунчик одразу заволодіє увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (входить до комплекту);
- управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- підсвічування фар;
- висока підвіска;
- потужні гумові колеса;
- протиударний корпус з можливістю заміни (знімається);
- регулювання швидкості;
- максимальна швидкість - 36 км/г;
- кнопка увімкнення машинки знаходиться збоку під корпусом;
- пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконана з міцного пластику;
- розмір іграшки: 26х18.5х11 см.
Комплектація:
- машина;
- пульт керування;
- акумулятор 7.4 V;
- USB кабель;
- викрутка;
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 36 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 2 313 ₴

