
Підйомний кран на радіокеруванні (пульт 2.4G, акумулятор, USB заряджання, звук, світло, рухомі деталі) (Z 6830 A)
1 355 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z 6830 A
Цей реалістичний радіокерований кран створений спеціально для юних будівельників! Іграшка має яскравий дизайн, звукові та світлові ефекти, гусеничний хід і металевий гак. Крім цього, в моделі механічно обертається платформа й автоматично підіймається та опускається кран. Такий набір дозволяє дитині відчути себе справжнім оператором спецтехніки, розвиваючи уяву, координацію рухів та інтерес до будівельної техніки!
Особливості:
- розмір крана: 23х12х46см;
- яскравий та деталізований дизайн спецтехніки;
- платформа механічно обертається;
- рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
- гусеничний хід;
- пульт 2.4 G працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- аксесуар у вигляді вантажу;
- металевий гак;
- працює від акумулятора 3.7V, що разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- беззвучний режим;
- кран автоматично підіймається та опускається;
- підсвічування;
- звуки техніки;
- режим демонстрації;
- виконано з якісного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 460 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 355 ₴

