
Будівельний під'ємний кран 88 см на радіокеруванні з підсвіткою (8640 A)
1 193 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8640 A
Велетенський радіокерований кран перетворить гру на справжній будівельний процес! Він легко піднімає та переміщує вантажі, реагує на команди з пульта 2.4 GHz і сяє яскравими вогниками під час роботи. Реалістичний зовнішній вигляд і продумане керування подарують дитині відчуття справжнього управління технікою.
Особливості:
- кран працює від акумулятора 3.7 V (в комплекті);
- USB-кабель для заряджання (в комплекті);
- пульт 2.4 GHZ, працює від 2 батарейок типу АА (в комплекті);
- масштаб 1:18;
- підсвічування;
- підіймає та опускає вантаж;
- кабіна обертається;
- складний механізм;
- висота крана - 88 см
Розміри / габарити
- Довжина (см):59 см
- Ширина (см):34 см
- Висота (см):88 см
Розміри паковання:23.5 см × 10.5 см × 55.5 см
Паковання:Коробка
Вік:від 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 193 ₴

