
Автокрісло дитяче група 0-1-2-3 поворотне, система isofix, EL CAMINO I-Trust PLUS (ME 1081-B Gray)
9 251 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1081-B
Дитяче автокрісло El Camino I-TRUST ME 1081 - поєднує в собі комфорт, надійність і безпека, дана модель виготовлена з матеріалів високої якості, завдяки цьому прослужить дитині довгий термін.
Дитяче автокрісло I-TRUST ME 1081 підходить для дітей від народження і до дванадцяти років, автокрісло повертається на 360 градусів, нахил спинки і висоти підголівника можна регулювати під ріст дитини, що гарантує максимально комфортну поїздку.
Дитяче автокрісло I-TRUST ME 1081 - створено з турботою про комфорт і безпеку дитини, щоб малюк не сповзав із сидіння ви можете пристебнути його п'ятиточковим ремінцем безпеки, тканина крісла миється, підголівник з енергопоглинаючими вставками з пінополістиролу і матеріалу з ефектом пам'яті
Характеристики дитячого автокрісла:
| ТИП: | автокрісло |
| СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: | i-SIZE R129 |
| ФАЗА: | 1,2 (відповідає групи 0+I, II, III) |
| ЗРІСТ ДИТИНИ: | 40 - 135 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | підголовник, мультіпозіціонний |
| нахил спинки (при установці по ходу руху) - 4 положення | |
| нахил спинки (при установці проти ходу руху) - 5 положень | |
| ДОДАТКОВО: | подушка з матеріалу з ефектом пам'яті |
| підголівник з енергопоглинаючими вставками з пінополістиролу і матеріалу з ефектом пам'яті | |
| замок ременя безпеки ховається в корпусі автокрісла | |
| вкладиш для новонародженого | |
| СПОСІБ УСТАНОВКИ: | проти ходу руху (до 15 мес) / по ходу руху |
| 5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ: | + |
| ТКАНИНА: | поліестер / льон |
| СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ: | ІSOFІX і Top Tether |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш*в*г): | 45 см х min 59 - max 81см х 61см |
| КОРОБКА : | БРУТТО 13,4 кг /НЕТТО 11,3 кг / РОЗМІР 54 х 45 х 61 см |
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Колір | Сірий |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 251 ₴










