на складе

Надувний матрац-ліжко велюр розмір 203-152-51 см із вбудованим електронасосом Bestway (67925)
3 785 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 67925
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двомісний надувний матрац є гарантією комфортної та на добраніч. Завдяки вбудованому електричному насосу ваш матрац надуватиметься за 5 хвилин, що заощадить вам час і сили.
Верхня частина покрита м'яким флокованим матеріалом, що підвищує комфорт відпочинку. Матеріал, з якого виготовлений матрац, міцний, тому вам не доведеться турбуватися про пошкодження.
Матрац пристосовується до тіла і добре працює як друге ліжко в будинку. Завдяки антибактеріальній поверхні Ultra-Fresh™ ваше ліжко захищене від зростання бактерій, що викликають запах і плісняву на поверхні, щоб лежати.
- Розмір надутий: 203 х 152 х 51 см. Для 2 осіб
- Максимальна вантажопідйомність: 300 кг
- Час накачування: 300 секунд
- Виготовлений із міцного 3-шарового матеріалу
- Ідеально підходить для використання у приміщенні
- Вбудований електричний насос сертифікований за стандартом GS Відсік для зберігання кабелю
- Зручна флокована зона для відпочинку
- Антимікробна поверхня запобігає росту плісняви
- Можлива зовнішня подача та відкачування через клапан, вбудований у поворотний перемикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 785 ₴









