на складі

Ігровий набір меблів для пупсика (88 предметів, пупс, ліжечко, ванна, столик та ін) 2 різновиди (HL-3)
1 595 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HL-3
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У наборі ліжечко, столик, ванна 26-15 см, пупс, підвіски, пляшечка, кульки, іграшки
Розміри/габарити Столика 101-63-51см
Є музичні та світлові ефекти
Пупс заввишки 17 см
Усього 88 предметів
Ефекти працюють від батарейок
2 кольори
Розмір упаковки: 57-46-12см
Паковання: Коробка
Вік: від 2 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Меблі для іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 510 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴

