на складі

Дитячий ігровий намет (будиночок) для дівчинки (MR 0376)
757 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 0376
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий намет - це кращий намет для дітей.
Чудова іграшка, яка знадобиться і взимку для активних ігор в будинку, і влітку ― на вулиці, на природі. Намет зручно і компактно складається Просто зберігати і переносити.
Намет — це радість для вашої дитини! Дуже якісна, міцна і легко впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. У цьому маленькому будиночку—наметі ваш малюк зможе усамітнитися з улюбленими іграшками або організувати раду зі своїми друзями.
вікна-сітки, 1 вхід на завязках
Розмір намету: 99-55-55см
В сумці
Розмір упаковки 35-32-5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Висота | 950 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴

