на складі

Дитячий ігровий намет (будиночок) "Машина кафе-морозиво" для дівчинки та хлопчика (MR 0377)
903 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 0377
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий намет - це кращий намет для дітей.
Чудова іграшка, яка знадобиться і взимку для активних ігор в будинку, і влітку ― на вулиці, на природі. Намет зручно і компактно складається Просто зберігати і переносити.
Намет — це радість для вашої дитини! Дуже якісна, міцна і легко впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. У цьому маленькому будиночку—наметі ваш малюк зможе усамітнитися з улюбленими іграшками або організувати раду зі своїми друзями.
Машина, кафе-морозиво, 1вхід на зав'язках, вікно-сітка
Розмір намету: 118-70-99см
У коробці
Розмір упаковки 50-15,5-8см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Висота | 990 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903 ₴

