на складі

Дитячий ігровий намет (будиночок) "Поняшки. My little pony. Май литл поні" для дівчинки (M 3302)
795 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3302
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий намет - це кращий намет для дітей.
Чудова іграшка, яка знадобиться і взимку для активних ігор в будинку, і влітку ― на вулиці, на природі. Намет зручно і компактно складається Просто зберігати і переносити.
Намет — це радість для вашої дитини! Дуже якісна, міцна і легко впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. У цьому маленькому будиночку—наметі ваш малюк зможе усамітнитися з улюбленими іграшками або організувати раду зі своїми друзями.
- Розмір у складеному вигляді: 112-102-114см
- вхід сітка,
- застібка-блискавка,
- вікно-сітка,
- у сумці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 1020 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

