
Ляльковий розсувний будиночок для ляльок із флоксовою фігуркою й аксесуарами (1808)
1 896 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1808
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Справжнє диво: деталізований ляльковий будиночок із розсувною конструкцією!
Будинок має 3 поверхи, відкриту терасу та невеликий гараж для розміщення велосипедів. До комплекту також входять флоксова фігурка мами ведмедиці та деякі меблі, які допоможуть облаштувати першу кімнату. Іграшка неодмінно сподобається дівчинці! Юна господарка лялькового будиночка зможе трохи пофантазувати та прикрасити кожну кімнату на свій смак!
Особливості:
- - деталізований ляльковий будиночок;
- - іграшковий набір включає 89 деталей;
- - має розсувну конструкцію;
- - включає 3 поверхи та відкриту терасу;
- - присутні додаткові аксесуари;
- - флоксова фігурка мами ведмедиці (висота 9 см);
- - має легко збірну конструкцію;
- - присутня покрокова інструкція, яка допоможе легко зібрати будинок;
- - розмір будинка у складеному вигляді - 33.5х29.5х45 см;
- - виконаний з міцного пластику.
Комплектація:
- - деталі будинка;
- - меблі (стіл, 4 стільці, 2 крісла, журнальний стіл, торшер);
- - флоксова фігурка мами ведмедиці.
Розміри паковання:64 см × 20 см × 35.5 см
Паковання: Коробка
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴

