
Ляльковий розсувний будиночок для ляльок із флоксовою фігуркою й аксесуарами (A 08)
1 887 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A 08
Лише уявіть, як легко можна захопитись створенням власного маленького світу всередині цього будиночка! Кожна мініатюрна деталь подарує безліч приємних вражень та створить незабутнє дозвілля. Дитина зможе зануритись у цікаві пригоди та побути в ролі головного режисера своєї неповторної історії.
Особливості:
- розмір будиночка у зібраному виді 42х43х30 см;
- до будиночка додається флоксова фігурка;
- будиночок складається з 2 поверхів, має додаткові аксесуари для декору та меблі;
- іграшка дозволяє відтворювати різні сценарії;
- набір виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
Розміри паковання:50 см × 14 см × 27 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 887 ₴




