
Ляльковий будиночок для флоксових фігурок "Моя щаслива сім'я" з підсвіткою (S 01)
1 801 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 01
Красива двоповерхова вілла виконана в бежево-коричневому кольорі з червоним дахом і буде до вподоби кожній дівчинці без винятку.
Прекрасна деталізація лялькового будиночка являє неймовірні ігрові можливості своєї власниці.
Щоб з будинком було грати ще цікавіше, він відкривається за типом книжки. На двох поверхах розташовуються вітальня, кухня, спальня, ванна кімната і тераса, які можна обставити меблями та прикрасити, як забажається. З першого на другий поверх ведуть красива білі сходи.
Дві люстри на батарейках додають будиночка затишку (працюють від 3-х батарейок типу AG13, які входять в комплект).
У комплекті до будиночка йдуть 2 фігурки тварин, які живуть в будиночку, і лялькова меблі.
Будиночок призначений для персонажів серії «Щаслива сім'я» або лялечок висотою до 9 см.
У наборі: деталі будиночка, 2 фігурки персонажів, меблі, 2 люстри, ілюстрована інструкція по збірці.
Розміри / габарити
- Довжина (см):46 см
- Ширина (см):38 см
- Висота (см):33 см
Розміри паковання:66 см × 18 см × 35 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 801 ₴


