
Дитячий синтезатор-піаніно на ніжках із мікрофоном (37 клавіш, мережа — батарейки) для дівчинки (MSS 016)
1 495 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MSS 016
Це музичне піаніно подарує дитині безліч творчих можливостей! 37 клавіш дарують можливість грати улюблені мелодії та створювати власні композиції.
Мікрофон у комплекті дозволяє поєднувати спів і гру, влаштовуючи справжні концерти вдома.
Зручний стільчик входить у набір, тож маленькому музиканту буде комфортно під час занять, а стильний дизайн та різноманітні музичні функції зроблять гру ще більш захопливою!
Особливості:
- підсвічування;
- розмір зібраного піаніно: 41х23.5х67 см;
- мікрофон в комплекті;
- регулювання гучності;
- регулювання темпу;
- запис та відтворення;
- 37 клавіш;
- AUX-кабель;
- в комплекті є підставка під мікрофон та наліпки;
- працює від 4-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- працює від мережі (USB-AUX кабель в комплекті);
- 2 AUX-роз'єми;
- музика;
- режими гри (можна вибрати звук не лише піаніно, а й органу, гітари чи інших музичних інструментів);
- виконано з якісного пластику.
Розміри паковання:41 см × 22 см × 25 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 670 мм |
- Ціна: 1 495 ₴


