
Дитячий синтезатор музичне піаніно на ніжках із мікрофоном (10 мелодій, батарейки) для дівчинки (MTK 022)
1 143 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MTK 022
Ваша дитина буде у захваті від цього милого піаніно! Адже ви подаруєте їй не просто музичний інструмент, а цілу станцію для караоке та запису своєї власної музики. Піаніно має 10 пре-записаних мелодій та вміє імітувати звуки 10 інструментів. Також піаніно має розкладні ніжки й збирається у столик, у комплекті до якого йде зручний стілець. До інструменту підключається мікрофон для караоке, а також піаніно має роз’єм для підключення до зовнішніх програвачів, таких як смартфони й комп’ютери.
Разом із цією іграшкою ви подаруєте дитині нове хобі, а може навіть і нове життєве захоплення. Також ваш малюк розвине дрібну моторику своїх рук та свою креативність та музичний слух під час гри із цим інструментом.
Особливості:
- піаніно підсвічується різними кольорами у ритм музики;
- в піаніно записані 10 різних мелодій;
- 7 різних ритмів;
- 4 семпли барабанів;
- 7 інструментів, звуки яких може імітувати піаніно;
- регулюється гучність і швидкість темпу;
- піаніно має функцію запису й відтворення тільки що програної мелодії;
- у комплекті із піаніно йде мікрофон для караоке та підставка для нього;
- наявні роз’єми для мікрофона і підключення інструменту до телефону і комп’ютеру;
- піаніно має розбірні ніжки, які перетворюють його у столик;
- у комплекті із піаніно йде стільчик та стійка для нот;
- піаніно працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору).
Розміри / габарити
- Довжина (см):42.3 см
- Ширина (см):19 см
- Висота (см):55.2 см
Розміри паковання:52 см × 10 см × 34 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 552 мм |
- Ціна: 1 143 ₴


