
Дитячий розвивальний килимок для немовляти з підвісками та піаніно (для дівчинки) (HX 9158 A / 50989)
1 463 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HX 9158 A / 50989
Яскравий дитячий килимок-піаніно подарує малюкові безліч веселих моментів та стане чудовим місцем для гри й розвитку. Завдяки поєднанню музики, світлових ефектів та бізіборду дитина з цікавістю досліджуватиме нові можливості. Клавіші, підсвічування та підвісні іграшки допоможуть розвивати слух, моторику та уяву. Килимок зроблений у приємному дизайні, що створює затишну атмосферу для малюка.
Особливості:
- дитячий килимок;
- розмір килимка: 99х61 см;
- висота дуги: 45 см;
- 5 текстильних підвісок з елементами, що брязкають;
- піаніно — бізіборд у вигляді милого ведмедика;
- підсвічування;
- відтворює звуки та мелодії;
- працює від 3х батарейок типу АА (в комплект не входять);
- кільця;
- рухомі фігурки;
- шестерні, які можна обертати;
- геометричні фігурки;
- сприяє розвитку дрібної моторики рук;
- сприяє розвитку слуху та фантазії;
- покращує когнітивні здібності малюка.
Розміри паковання:47 см × 14 см × 36 см
Паковання:Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 1 463 ₴

