
Дитячі санки-коляска ПАТРІОТ з механізмом висувних колісних шасі та складаною батьківською ручкою, санчата темно-сині
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ПАТРІОТ
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Санки дитячі "Патріот"з механізмом висувних колісних шасі
Область застосування: для катання та перевезення дітей
- Матеріал: каркас – метал;
- сидіння – дерев'яні рейки;
- ремінь безпеки - ремінна стрічка
Переваги:
- складна спинка
- подовжена база
- ступінчаста підніжка
- дерев'яна рейка
- регулювання ручки по висоті
- ремінь безпеки
- вантажопідйомність санок: не > 25кг
- гумові колеса на полозах для зручного транспортування
Габарити:
- у розкладеному вигляді (Д х Ш по спинці х В по спинці на полозах / У по спинці на колесах): 850х420х460/530 мм
- висота санок по сидінню на полозах/на колесах: 220/290мм
- сидіння (ДхШ): 545х240мм
- плоскі полозья: 30х15мм
- висота з ручкою на полозах/на колесах: 1010/1090мм
Вага: 6,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Санки-коляска |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Ремені безпеки |
| Колір | Синій |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 42 см |
| Маса | 6.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


