
Дитячий електро квадроцикл (електромобіль з м'яким сидінням) (M 4959EBLR-3)
6 816 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4959EBLR-3
Дитячий квадроцикл на акумуляторі
Артикул: M 4959
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
Основні характеристики:
-
Вік дитини: 3–5 років
-
Максимальне навантаження: до 25 кг
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал сидіння: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 14 см
-
Ремені безпеки: відсутні
Габарити товару:
-
Довжина: 82 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесам): 53 см
-
Висота: 56 см
-
Вага нетто: 12,3 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 37 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 21 см
Двигун і акумулятор:
-
Кількість двигунів: 2 × 12V / 13000 об/хв
-
Акумулятор: 12V / 7–9Ah
-
Індикатор батареї: відсутній
-
Зарядка: 12V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–10 год
-
Індикатор заряджання: є
Управління і рух:
-
Тип старту: кнопка
-
Звук при запуску: є
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 (на панелі) / 3 (на пульті)
-
Педаль газу: відсутня
-
Педаль гальма: відсутня
-
Рух вперед/назад: кнопка
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Управління через додаток (App): є
Світло та звук:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: немає
-
Кнопка увімк/вимк світла: є
-
Музика: MP3, USB
-
Слот для карти пам’яті: є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 25 см / 14 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 25 см / 14 см
-
Простий монтаж: немає
Корпус та додаткові функції:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: відсутній
-
Амортизатори (передні / задні): відсутні
-
Відкривання дверей: немає
-
Демо-режим: відсутній
-
Батьківська ручка: відсутня
-
Додаткові коліщатка: відсутні
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
-
Додаткові елементи: —
Упаковка:
-
Вага брутто: 14,55 кг
-
Розмір коробки: 84 × 44 × 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 6 816 ₴








