
Інтерактивна пожежна машинка з цуценятами "Щенячий патруль" (підсвітка звук) (21251)
3 169 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21251
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір 21251 порадує кожного шанувальника знаменитого мультсеріалу про хоробрих цуценят.
Даний набір виготовлений у вигляді великої пожежної машини, з відкидними рятувальними сходами.
До складу набору входить;
- пожежна машина;
- 3 герої-цуценят;
- 4 снаряди;
- 3 рятувальні машинки.
Особливості набору:
- пожежна машинка оснащена звуковими та світловими ефектами;
- гармата, що стріляє снарядами;
- рухливі елементи;
- у цуценят рухливі лапки та голова;
Звукові та світлові ефекти машинки працюють від 3-х батарейок типу AG 13
Розміри / габарити
- Довжина (см):63 см
- Ширина (см):16 см
- Висота (см):24 см
Розміри паковання:72 см × 20 см × 44 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

