
Дитячий настільний футбол на штангах (ігровий стіл дерев'яний) (2379)
2 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2379
Ігровий набір 2379 - спортивна динамічна гра, яка подарує море задоволення і позитиву, як дорослим, так і малюкам.
З таким придбанням незалежно від погодних умов і пори року не виходячи з дому, можна влаштовувати захопливі матчі.
Правила гри досить прості й інтуїтивно зрозумілі: за допомогою телескопічного руків'я, на яких розміщені фігурки гравців, необхідно обійти противника і забити м'яч у ворота, але при цьому не забувати про захист свого боку. Високі бортики столу попереджають вильоти м'яча за межі поля. А для ведення чесного рахунку передбачений спеціальний циферблат на кожній стороні воріт, де Ви зможете фіксувати результат гри.
Компактний футбольний стіл відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то квартира або офіс і стане найкращим придбанням для всієї родини!
Модель виконана з екологічно чистого матеріалу - міцного ДСП, доповнена металевими елементами та деталями з первинного пластику. Дизайн поєднує в собі лаконічні, стильні кольори: синій, білий і зелений. А бічні борти прикрашені яскравими наклейками з написами "Football sports".
Комплектація:
- ігрове поле;
- ніжки та додаткові деталі для столу;
- 2 циферблати;
- кріплення;
- 2 пластикових м'яча;
- 6 металевих штанг з пластиковими фігурками.
Розмір столу в зібраному вигляді - 79.5 х 36 х 61.5 см.
Розміри паковання:73 см × 8 см × 36 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір ігрового поля | Синій |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 615 мм |
- Ціна: 2 250 ₴

