
Дитячий настільний футбол на штангах (ігровий стіл дерев'яний) (XJ 803-2)
2 225 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XJ 803-2
Футбол - це цікава захоплююча гра, яка сподобається не тільки дітям, а й дорослим.
Влаштовуйте справжні спортивні матчі прямо у себе в кімнаті з футбольним столом XJ 803-2.,
Дерев'яний стіл обладнаний 9-тью рухомими штирями та призначений для двох гравців. На кожному штирі встановлені фігурки гравців. У кожній команді по 9 гравців.
Завдання гри така ж, як і в справжньому футболі - головне не дати противникам забити гол у ваші ворота! Пересуваючи та обертаючи штирі, гравці будуть переміщати м'яч по полю. Передаючи паси тієї чи іншої фігурці, гравці забезпечать собі й спостерігає реалістичну гру.
По обидва боки столу для кожного гравця встановлені лічильники, за допомогою яких вони будуть підбивати підсумки, рахуючи забиті голи.
З футбольним столом дитина відчує дух суперництва, навчиться приймати перемоги й поразки та просто весело і цікаво проведе час.
Розмір столу: 69Х36Х66 см.
Розміри паковання:
70.5 см × 36 см × 7.5 см
Паковання:Коробка
Вік:від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір ігрового поля | Синій |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 660 мм |
- Ціна: 2 225 ₴

