на складі

Дитячий розвивальний музичний ігровий столик (з піаніно, пискавками, звук і світло) (59026)
975 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 59026
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик багатофункціональний , містить різноманітні функції для навчання та розвитку малюка - піаніно, пальчикові ігри..
Всі функції супроводжуються світловими та звуковими ефектами.
Розмір столика 27-27-в22см,
Яскраві фарби та різноманітність ігор не залишать байдужою Вашу дитину і надовго її приваблять.
Для функціонування столика потрібні 3 батареї АА (у комплект не входять).
В коробці 33,5-25,5-8см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Особливості | Світлові ефекти, Музичні інструменти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴


