
Танк на радіокеруванні (стріляє орбізами, гусеничний хід, звук, підсвітка) 2 кольори (6615 A)
1 447 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6615 A
Повз цей неймовірний танк не пройде жоден цінитель потужної військової техніки. Виконаний у футуристичному дизайні, він відразу привертає до себе увагу кожного.
Танк має гусеничний хід, завдяки чому його рух плавний, швидкий і маневрений. Модель має вишукану форму з округлими краями, красу якої підкреслює ефектне підсвічування. Військова машина має рухому башту та може стріляти гідрогелевими кульками, варто лише обрати потрібну ціль.
Особливості:
- габаритні розміри: 26,5х16,5х14,5 см;
- ефектне підсвічування;
- гусеничний хід (гумові гусениці);
- стріляє орбізами (2 пакетики у комплекті);
- башта обертається при натисканні кнопки на пульті керування;
- звук пострілів та роботи двигуна;
- режим зі звуком та без звуку;
- кружляння на місці;
- тип живлення - акумуляторна батарея 3,7 V;
- пульт керування 2,4 Ghz працює від 2-х батарейок “АА” (не додаються).
Розміри паковання:42 см × 22 см × 25 см
Паковання:Коробка
Вік:від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 447 ₴

