на складі

Дитяче трюмо для дівчинки (дитячий туалетний столик з аксесуарами) Beauty (16813)
961 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16813
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір для дівчаток, дитячий туалетний столик з дзеркалом і аксесуарами. Красиве трюмо рожевого кольору, безсумнівно, сподобається вашій маленькій принцесі.
Прекрасне трюмо 16813 з красивими декораціями і оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик оснащений музичними та світловими ефектами.
Характеристики:
- для дітей віком від 3 років
- виготовлений з якісної нетоксичної пластмаси;
- харчування: батарейки типу АА (у комплект не входять);
- дзеркало спеціальна, дитяче, тому батьки можуть не переживати за безпеку своєї дитини;
- у наборі юна модниця знайде все необхідне для створення нового казкового образу: фен, губну помаду, лаки, заколки для волосся, гребінець;
- фен при натисканні на кнопку видає реалістичні звуки;
- під стільницею розташований велика поличка;
- це набір подарує Вашій маленькій принцесі чарівний світ краси і дивовижних казок.
- розмір 32-23-56 см
- розмір упаковки: 38-54-10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴

