на складі

Дитяче трюмо-візок для дівчинки (дитячий туалетний столик з аксесуарами) Vanily (661-121)
895 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 661-121
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою цього набору можна навчити Вашу дівчинку стежити за собою й завжди мати чарівний вигляд.
Зроблений набір із високоякісних нетоксичних матеріалів, які повністю безпечні для дитини. Обладнане трюмо аксесуарами та косметикою.
Туалетний столик 661-121 працює від елемента живлення батарейки, світло та звукова індикація, з феном, гребінцем, бусами.
Розмір: 25*31*72 см, у коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


