на складі

Дитяче трюмо для дівчинки (дитячий туалетний столик з аксесуарами) Fasion (008-909)
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-909
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір для дівчаток, дитячий туалетний столик із дзеркалом і аксесуарами. Красиве трюмо рожевого кольору, безсумнівно, сподобається вашій маленькій принцесі.
Прекрасне трюмо з красивими декораціями та оригінальними поличками стане чудовим подарунком для маленької принцеси. Туалетний столик обладнаний музичними та світловими ефектами.
Рожеве трюмо для дівчаток
- Розміри трюмо: 67-66-26,5см
- Дзеркало — музика, світло, проявляється картинка, працює від 3 батарейок АА.
У комплекті:
- фен — видушує повітря, працює від 2 батарейок АА;
- гребінець;
- гумки для волосся;
- кільця;
- намисто;
- браслети та ін.аксесуари.
Батарейки до комплекту не входять.
Коробка 58-45,5-16см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




