
Великий ляльковий дерев'яний будиночок для ляльки (будинок з меблями та аксесуарами) MD 0747
2 707 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MD 0747
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ляльковий будиночок повністю укомплектований потрібними меблями й аксесуарами, і готовий до того, щоб Ваше маля розсілила в ньому своїх улюблених ляльок! Тут є все, що тільки може знадобитися: м'які ліжечка, стильні дивани, холодильник на кухні. І навіть ванна кімната обладнана як у справжньому будинку! Всі елементи набору виготовлені з якісного матеріалу з використанням нетоксичних барвників, а отже — гратися з ним дитині буде абсолютно безпечно!
Особливості:
- 2 поверхи
- Меблі та аксесуари в комплекті
- Розмір будиночка 45-42,5-в60см
- в коробці 62,5-43-12см
- Матеріал дерево
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 600 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 707 ₴

