
Електромотоцикл дитячий (електромобіль мотоцикл скутер) з м'яким сидінням (M 6288EL-11-4)
6 824 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6288EL-11-4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електричний мотоцикл Bambi Racer M 6288
Електромотоцикл Bambi Racer M — стильна, потужна та надійна модель, призначена для дітей віком від 8 до 12 років. Завдяки двигуну на 45W, акумулятору 12V4,5AH мотоцикл може розвивати швидкість до 5 км/год, що робить його чудовим вибором для активних прогулянок.
Оснащений EVA колесами, м’яким сидінням з екошкіри, , що забезпечують комфорт і стійкість під час їзди.
Основні характеристики
-
Тип: Мотоцикл
-
Бренд: Bambi Racer
-
Вік користувача: від 8 до 12 років
-
Максимальне навантаження: до 40 кг
-
Двигун: 1*45W
-
Акумулятор: 1*12V4,5AH
Світло та звук:
-
Світло
-
Музика
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ремінь безпеки: відсутній
Колеса та корпус:
-
Матеріал коліс: ЕВА
-
Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 824 ₴


